Dobrý den, alespoň tímto způsobem Vás nformuji o činnosti na táboře. Na posílání haldy fotografií tady není kvalitní signál. Celý tábor jsme letos podali jako středověkou vesnici. Tudíž chodíme stále v kostýmech, na veřejnosti neužívání žádné elektrické zařízení. Kuchyni a jídelnu jsme přetvořili v Tavernu atd. Děti si kromě celotáborové hry plní různé úkoly do kterých byla propašována skautské činnost. Na živobytí ve vesnici si musejí vydělávat peníze prací, úkoly atd. Nikdy bych nečekal, že děti budou tak nadšeně díky tomu pracovat, umývat nádobí apod. Myslím, že současný koncept tábora se povedl.

Co se týče bouře tak vše dopadlo dobře. Strhlo nám to naštěstí jen dva stany nad jídelnou, ale to se v mžiku opravila a vše jede dál. Kolem nás byla sice smršť , ale každý byl po dobu bouře v bezpečí tábora.

Současný tábor je v mnohém jiný než tábory předchozí. Každý se musí rozhodovat sám, musí před<ýšlet na co vynaložit peníze. Hospůdka je co se týče utrácení peněz velmi oblíbeným místem .-) zvláště za trpasličí pivo, fazolky a mnoho dalšího.

Pomalu se blížíme do půlky tábora a jak se zdá, a to zaklepávám, vše jede jak má. Fotografie a další budu uvolňovat jakmile to bude možné. Nemám tady letošní rok moc času na tyto věci, neboť současná verze programu tábora vyžaduje plné nasazení.