Plán a program neděle 14.04.2019

S ohledem na počasí v předchozích dnech lesní správa nestihla vzhledem k nedostatku počtu lidí a prostředků odklidit výsadbové plochy, polomy a paseky. Z tohoto důvodu nebudeme sázet stromky (přihlédnuto bylo i na hrozící nevlídné počasí). Dostal jsem však za úkol právě čištění polomů a pasek od větví , dřeva a dalšího v místech, kde dojde k výsadbě stromků a přípravě různorodého lesa (což je super). Nasbírané dřevo budeme rovnou pálit. S tím souviselo i zajišťování všech povolení, oznamovací povinnost složkám IZS, lesní správě, odboru životního prostředí, starosta, družstvo atd. No vše se stihlo připravit. Sraz bude v 08.30 v Nížkově na náměstí. Zde se spojíme s předsedou lesní správy a budeme rozděleni do čtyř až pěti skupinek, operujících v místech kolem našeho tábora.  Skupiny rozdělíme na místě. Proto prosím přijeďte včas. Každopádně budu na telefonu tak kdyby něco volejte.

Potřebné vybavení sebou : 

pracovní rukavice, oblečení dle počasí (raději i pláštěnku), pevná obuv, oblečení tedy pracovního charakteru.  Pokud máte tak si prosím vezměte lopatu, rýč, vidle, hrábě.  Nezapomeňte si vzít jídlo.

Předseda říkal, že oddíl dostane za akci finanční příspěvek na oddílové akce.

Pro jistotu připomenu, že se jedna o Nížkov (vedle obce Buková) nedaleko obce Přibyslav.

Na následujících řádkách jsem rozdělil dle Vašich nabídek členy a přátele oddílu do vozidel. S Vaším dovolením bych rád předal všem telefonní čísla, aby se každý domluvil kde se naberete a podobně. Kdo se v seznamu nenajde a ví že jede, nebo něco nebude souhlasit, prosím neprodleně mě kontaktujte.          Věšák

Přihlášeni jsou :

1 auto  Věšák – Baron, Vojta, Dave, Teflon + Hlad + Vědroň

1 auto za paní Rybářovou – 3 osoby + 1 místo volné

1 auto paní Řechtáčková – 6 osob + Viktor+Maminka+sestra

1 auto Budkovi – 4 osoby

1 auto paní Levínská – Red + Maminka

1 auto Šachovi – Perník, rodiče, Radek

1 auto Batrsovi – 2 osoby, Batrs + Dan Gabla+Komár

1 auto Harry+Tobík+2 osoby

1 auto Windy+Kulička + 2 osoby (rodiče)

1 auto Pavouk, Goliáš + 2x tatínek + 1 místo volné

1 auto Jirka + 2 rodiče + Creepy+Šimon

1 auto Franta + 2 osoby + Mattoni

1 auto Vokap + duc

1 auto Toník, Shaggy, Táta + 4 osoby + Vašek + Šutr

1 auto Filip Klor + tatítenk+ Češkovi (3 osoby)

1 auto Svišť+rodiče+Michal