Základní informace tábor 2023 - 315. Oddíl skautů

315.oddíl
Přejít na obsah
základní informace

Tábořiště máme stejné jako loňský rok, tedy  Buková u Přibyslavi. Zatím pro technické a další obtíže nebylo tábořiště přesunuto. Poctivě tam nyní jezdíme a veškerý program uzpůsobujeme současným podmínkám. Program tábora bude probíhat od 01.7. do 15.7. Další termíny si prostudujte v sekci termíny.  Neposílejte dětem balíčky, není to nutné (zvláště s jídlem). Samozřejmě chápu, když je potřeba poslat nějaká výbava, ale opravdu jen v tomto případě. Děti ve stanu nesmějí mít žádné jídlo a skladování balíčků nás zatěžuje.  Mobilní telefony pouze u rádců. Jinak je prosím raději nedávejte - nebezpečí ztráty, poškození, nadměrná vlhkost a další komplikace.  Pokud budou děti narušovat program s telefonem, zabaví se a uloží u vedení.  V případě, že budete mít potřebu volat, prosím čiňte tak v době poledního klidu. Vedoucí budou na telefonu k dispozici taktéž v době poledního klidu, i když si nepamatuji, kdy mělo vedení polední klid :-)

Všeobecné pokyny :
obstarej si včas všechny potřeby podle seznamu, když si s něčím nebudeš vědět rady, obrať se na rádce družiny nebo kohokoliv z vedení
věci navíc si neber, zbytečně Ti zaberou místo ve stanu a nebudeš je potřebovat
rodičům řekni adresu tábora:

jméno, příjmení nebo sk. jméno
Tábor 315. oddílu skautů
592 12 Nížkov

Prohlášení zákonných zástupců dítěte (bezinfekčnost) dej rodičům vyplnit těsně před táborem a odevzdej při odjezdu na tábor. Přihlášku na tábor je nuné odevzdat nejpozději do 15.03.2023 (elektronicky či osobně). Platba za tábor je stejná jako za tábor předchozí, tedy 4.200 Kč za celé tři týdny + stavební výpravy ( 14 dní program, 1 týden stavba blíže k termínu v sekci termíny a další navozující termíny staveb, které jsou z tohoto poplatku rovněž hrazeny). Pokud za Vás bude hradit zaměstnavatel, tak veškeré informace k faktuře zaslat na email Věšáka a ten přepošle na středisko. Termín platby zaměstnavatelem je do 30.04.2022.

Informace sledujte průběžně, mohou se doplňovat.
Návrat na obsah