Vážení rodiče,

tento týden budou v klubovně prováděny technické práce a revize. Informace jsem se sám dozvěděl dnes v ranních hodinách.  Provoz klubovny bude tedy omezen takto :

V pondělí 14.10.2019 – schůzka odpadá a je zrušena

Úterý – Čtvrtek : schůzky budou s ohledem na počasí venku, zatím nejsou zrušeny, avšak pokud se zhorší počasí, budu nucen schůzku zrušit, Sledujte proto email a web. V těchto dnech NEBUDE možné vstoupit do klubovny. Proto prosím děti oblečte dle počasí.

Informace o podzimních prázdninách:

Jak jsem již psal tak nakonec byla Doubravka schválena a domluvena. Sraz bude v pátek v odpoledních hodinách. Návrat v úterý po obědě. Čas odjezdu a návratu napíšu na web do konce tohoto týdne. Platba je 1800 Kč hradí člen + 300 Kč na osobu přispěje oddíl. Chápu, že se jedná o poměrně velkou částku, ale je to cena za ubytování, dopravu, jídlo a materiál (50 Kč) na akci. V případě, že by nebyl schopen někdo tuto částku hradit, obraťte se na mě a pokusíme se tuto situaci vyřešit. Tato výprava bude soutěž družin + soutěž vlčat apod. Nováčci určitě mohou jet. Nebudou ničím omezeni. Připomínám, že každé dítě by mělo mít u sebe v peněžence kopii kartičky pojištěnce. Z této kopie si pak pořídím fotokopii. Pevně věřím, že ji nebudu muset nikde použít 🙂

Připomínám nutnost provést přihlášení na akci nebo se omluvit – do středy 16.10.2019, pak už se na akci nebude možné přihlásit. Záloha bude zaplacena a budou již po tomto datu objednány místenky a jízdenky tam a zpět.

Platbu poukazujte jako vždy na účet do poznámky uveďte podzimky a jméno člena.

Prosím ještě každého z Vás, kdo doposud neuhradil členský příspěvek na toto pololetí a režii, aby tak co nejdříve učinil. Na konci měsíce vložím na stránky tabulku s přehledem , komu co chybí.

Ekobrigáda

Vím, že v sobotu je sázení stromků, na které jsem koukal a byl by problém s počtem lidí a následným, přihlášením, viděl jsem, že tam, nebyl ani dostatečný počet míst. Dále počítám i s tím, že mnozí z Vás v sobotu nemohou. Proto budeme pořádat akci v neděli : sraz 13.00 hodin u klubovny. Akce bude tak na dvě hodinky, bez cesty. Plánované zakončení je tak v 15.30 u dětského hřiště vedle ulice Tomanova, nedaleko prostřední spojovací cesty. S sebou : pracovní oblečení, pevné pytle na odpadky, rukavice, svačinu
Výstřižek.JPG