Přeji všem pěkný den, pomalu, ale jistě se přibližuje tábor a konec oddílového roku. Proto Vás nyní seznámím s nejbližší činností :


Schůzky:

V týdnu od 03.-07.06.2019 se konají poslední družinové schůzky. V následujících dvou týdnech již družinové schůzky nepořádáme, neboť se budeme věnovat pilně přípravám na tábor.


Závěrečná slavnostní výprava :

Oddílový rok zakončíme na výpravě pořádané od 07.-09.06.2019. Jedná se o slavnostní vícedenní akci, proto Vás prosím o maximální účast. Bude se jednat o akci související i s oddílovou hrou, proto sebou kostýmy a hlavně plavky. Pokud bude hezky je výprava tématicky k vodě a na vodě.

——————————————-

V týdnu od   10.6.-14.06. není žádná oddílová akce, tedy ani schůzky ! V týdnu od 17.-21.06. rovněž nejsou žádné schůzky družin.

Dne 20.06.2019 nezapomeňte na odevzdávání věcí, bedniček, plateb na tábor, darů apod. Je to poslední možnost cokoliv zjistit, zajistit, dopravit atd.

Dne 21.06.2019 v sedm hod. celé vedení oddílu odjíždí na tábořiště, kde již většina setrvá až do počátku tábora.


Pokud kliknete v menu na tábor 2019 otevře se vám stránka, kde můžete stáhnout :

  • plánek bedničky
  • přihlášku na tábor
  • potvrzení od lékaře
  • bezinfekčnost

Přihlášku a potvrzení od lékaře odevzdejte pokud možno co nejdříve, nejpozději dne 20.06.2019 při odevzdávání věcí.

Bezinfekčnost odevzdá každý v den odjezdu na tábor !!!!!!!!! Tedy děti v den odjezdu, ostatní, kteří jedou například 21.06.2019 tak to odevzdají ten den !


Očekávám samozřejmě Vaše dotazy a jsem připraven na ně odpovídat. Nezlobte se, ale vzhledem k extrémně časovému vytížení nejsem schopen včas odpovídat na emaily, proto prosím volat, volat, volat, nebo přes sms upozornit na email a já mu věnuji zvláštní péči 🙂  Díky za pochopení. Věšák