Vážení rodiče, členové a přátelé oddílu,

pevně věřím, že si užíváte prázdnin a dle mého názoru i pěkného zeleného léta (po tolika letech). Oddílový rok započne dne 02.09.2019 oddílovou schůzkou, kde, jak pevně věřím, se nám podaří dát dohromady složení družin. Tato oddílová schůzka není určena pro nováčky, ale pouze pro všechny STÁVAJÍCÍ členy oddílu .  Schůzky budou od pondělí do čtvrtka, tak jako v uplynulém oddílovém roce. Čas schůzek, by se snad také neměl změnit, tedy od 17.00 hodin do 18.30 hodin. Standardní družinové schůzky začnou v týdnu od 09.09.2019. Následovat bude  velká vícedenní výprava dne 27.-29.09.2019, kde dokončíme i některé příjemné záležitosti z tábora, které kvůli počasí na konci nebyly dokončeny.  Informace o výpravě budou včas uvedeny na stránkách.
——–
První a seznamovací schůzka pro nováčky ( všechny nové členy oddílu) je v pondělí 23.09.2019 od 16.40 hod. do 19.00 hodin. v klubovně. Děti se účastní schůzky v klubovně, já s rodiči nových členů před klubovnou zodpovím všechny dotazy a seznámím je s oddílovou činností. Prosím všechny rodiče nováčků, aby jejich první akcí v oddíle byla tato schůzka. Chtěl bych Vás do oddílové činnosti uvést osobně. Na první oddílovce našeho oddílu 02.09.2019 by na to nebyl dostatečný prostor. A pak jsem v období od 04.-20.09. 2019 v Japonsku.
—————
Po dobu co budu v Japonsku mě bude zastupovat Teflon.
—————–
Na táboře došlo ke změnám ve vedení oddílu a ve vedení družin :
vedoucí oddílu – Michal Sedlecký – Věšák
zástupce vedoucího oddílu – Alexandr Venc – Baron
Oddílový rádce – Kryštof Rajdl – Teflon
Oddílový podrádce – Daniel Filipi, Matej Mlynár, Petr Šach, Radek Plaček,
Rádci a podrádci družin – David Hanykýř, Marek Hlava, Mathias Hons, Šimon Michalčík, Lukáš Hájek, Marek Cikhart, Matěj Davagle, Jirka Kocián, čekatelem na družinovou funkci je Adam Michálek a Max Mlynár – kteří musejí splnit některé podmínky
—————
Výpravy budou letos v následujícím modelu. Seznam obdržíte na počátku oddílového roku :
Za měsíc jsou vždy dvě výpravy – 1x jednodenní akce (letos primárně budou zaměřeny na ekologické projekty), 1x vícedenní akce (skautský program a CRH).
Předpokládám, že se seznam akcí během roku nebude měnit (pokud samozřejmě nedojde k nějakému závažnému důvodu).
Platby se o proti loňskému roku nemění. Platí se členský a registrační příspěvek – na pololetí je to 650 Kč – celý oddílový rok 1.300 Kč.
Další platba je režijní poplatek – 50 Kč měsíc (lze platit měsíčně nebo si předplatit pololetí popř. celý rok ( 1.pololetí je 250 Kč, 2. pololetí 300 Kč, celý rok je tedy 550 Kč).
Platbu pololetního poplatku vč. režie prosím proveďte do 15.09.2019. Platbu přijímáme pouze na účet 1026460835/6100 .
Do zprávy pro příjemce uveďte jméno člena a rozepište předmět platby.
Platby za veškeré akce prosím zasílejte rovněž na tento účet. Platby v hotovosti nepřijímáme. Důvody jsem uvedl již v mnoha předchozích zprávách ( přehlednost, jistota, doložitelnost apod.).
Letos je navíc v programu společná akce s rodiči. Dále se zaměříme letos primárně na ekologické projekty všeho druhu. Rovněž i oddílový program bude více na tuto tématiku zaměřen.
Prosím Vás tedy o spolupráci při sestavování družin, pokud již víte a máte určeny dny, kdy můžete chodit na schůzky, napište všechny možné dny (kromě pátku) v odpovědi na tento email. V případě Vašich dalších dotazů , nápadů připomínek atd. , mě rovněž kontaktujte v odpovědi na tento email. Prosím také o potvrzení o přijetí.